STRUKTŪRA

Daugavpils Universitātes Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju institūts izveidots (DZTI) 2014. gadā, apvienojot DU struktūrvienības – Sistemātiskās bioloģijas institūtu, Ekoloģijas institūtu, Inovatīvās mikroskopijas centru, Matemātisko pētījumu centru un Baltkrievijas-Latvijas centru stiprināšanas tehnoloģiju jomā. DZTI struktūru veido 6 departamenti:

Amats Vārds Uzvārds Kontaktinformācija Publikācijas
Profesors Prof. Dr. biol. Arvīds Barševskis arvids.barsevskis[at]du.lv ResearchGate
Profesore Prof. Dr. biol. Inese Kokina inese.kokina[at]du.lv ResearchGate
Profesore Prof. Dr. biol. Nataļja Škute natalja.skute[at]du.lv ResearchGate
Profesors Prof. Dr. biol.  Artūrs Škute arturs.skute[at]du.lv ResearchGate
Profesors Prof. Dr. phys. Edmunds Tamanis edmunds.tamanis[at]du.lv ResearchGate
DZTI direktora p.i., Vadošais pētnieks Dr. biol. Uldis Valainis uldis.valainis[at]biology.lv ResearchGate
Biosistemātikas departamenta vaditāja p.i. Vadošais pētnieks Dr. biol. Maksims Balalaikins maksims.balalaikins[at]biology.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Pēteris Evarts-Bunders peteris.evarts[at]biology.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Aleksandrs Aniščenko beetl2000[at]mail.ru ResearchGate
Vadošā pētniece Dr. biol. Anna Mežaka anna.mezaka[at]biology.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Aleksejs Šavrins ashavrin[at]hotmail.com ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Indriķis Krams indrikis.krams[at]ut.ee ResearchGate
Vadošā pētniece Dr. biol. Tatjana Krama tatjana.krama[at]du.lv ResearchGate
Vadošā pētniece Dr.biol. Muza Kirjušina muza.kirjusina[at]du.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr.phys Vjačeslavs Gerbreders vjaceslavs.gerbreders[at]du.lv  
Vadošais pētnieks Dr.phys Andrejs Bulanovs andrejs.bulanovs[at]du.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr.phys Ēriks Sļedevskis eriks.sledevskis[at]du.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Ph. D. Pēteris Daugulis peteris.daugulis[at]du.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr.biol. Mihails Pupiņš mihails.pupins[at]gmail.com ResearchGate
Pētnieks Dr. biol. Andris Bukejs carabidae[at]inbox.lv ResearchGate
Pētniece Dr. biol. Gunta Evarte-Bundere gunta.evarte[at]biology.lv ResearchGate
Pētniece Dr. biol. Inese Kivleniece inese.kivleniece[at]du.lv ResearchGate
Pētnieks Dr. biol. Maksims Zolovs maksims.zolovs[at]biology.lv ResearchGate
Pētnieks Aleksandrs Pučkins aleksandrs.puckins[at]du.lv ResearchGate
Pētniece Mg.biol. Aija Brakovska aija.brakovska[at]du.lv ResearchGate
Pētnieks Mg. biol. Rolands Moisejevs rolands.moisejevs[at]biology.lv ResearchGate
Pētniece Dr.biol. Jana Paidere jana.paidere[at]du.lv ResearchGate
Pētnieks Msc.biol. Aleksandrs Petjukevičs alexchemist[at]inbox.lv ResearchGate
Pētniece Dr.biol. Marina Savicka marina.savicka[at]du.lv  
Pētniece Msc.biol. Aleksandra Morozova aleksandra.dimitrijeva[at]du.lv ResearchGate
Pētniece Msc.biol. Jeļena Oreha jelena.oreha[at]du.lv ResearchGate
Pētniece Msc.biol. Inta Umbraško inta.umbrasko[at]du.lv  
Pētniece Msc.biol. Nadežda Harlamova nadezda.harlamova[at]du.lv ResearchGate
Pētniece Irēna Mihailova irena.mihailova[at]du.lv ResearchGate
Pētnieks Andrejs Ogurcovs andrejs.ogurcovs[at]du.lv ResearchGate
Pētniece Dr. phys. Marina Krasovska marina.krasovska[at]du.lv ResearchGate
Pētnieks Pāvels Drozdovs pavels.drozdovs[at]du.lv ResearchGate
ĢIS speciālists Mg. vid. plan. Māris Nitcis maris.nitcis[at]biology.lv ResearchGate
Elektronikas inženieris Sergejs Ločs sergejs.locs[at]du.lv ResearchGate
Elektronikas inženieris Valdis Mizers valdis.mizers[at]du.lv  
Elektronikas inženieris Guntis Spriņģis guntis.springis[at]du.lv  
Zinātniskais asitents Jānis Sniķeris janis.snikeris[at]du.lv  
Zinātniskā asistente Kristīna Aksjuta kristina.aksjuta[at]biology.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Iveta Jakubāne iveta.jakubane[at]biology.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Dana Krasnopoļska dana.krasnopolska[at]biology.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Anita Rukmane – Bārbale anitakraslava[at]inbox.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Mg. biol. Inese Gavarāne inese.jahundovica[at]du.lv ResearchGate
Zinātniskais asistents BSc.biotech. Sergejs Popovs sergejs.popovs[at]du.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Mg. biol. Marija Jermaļonoka marija.jermalonoka[at]du.lv  
Zinātniskā asistente Ligita Mežaraupe ligita.mezaraupe[at]du.lv  
Zinātniskā asistente BSc. biotech. un Mg. biol. Ilona Plaksenkova ilona.plaksenkova[at]du.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Poļina Šakele shakelpol[at]inbox.lv  
Zinātniskā asistente Evita Romanovska evita.romanovska[at]du.lv  
Zinātniskais asistents Māris Munkevics marismunkevics[at]gmail.com ResearchGate
Fizikas laborants Vadims Kolbjonoks vadims.kolbjonoks[at]du.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborante Marina Janovska marina.janovska[at]biology.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborants Kristaps Kairišs kr.kairiss[at]gmail.com ResearchGate
Dabaszinātņu laborants Edgars Kucins edgars.kucins[at]biology.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborante Olga Kurakina olgaskurakinas[at]gmail.com  
Dabaszinātņu laborante Dace Stepanova dace.stepanova[at]biology.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborante Inita Svilāne svilanei[at]gmail.com ResearchGate
Dabaszinātņu laborante Anastasija Vasiļjeva anastasija.vasiljeva[at]du.lv  
Dabaszinātņu laborante Anastasija Petrova anastasija.petrova[at]du.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborants Ronalds Krams ronalds.krams[at]gmail.com ResearchGate
Dabaszinātņu laborants Msc.env.pl. Ilmārs Briedis briiids[at]inbox.lv  
Dabaszinātņu laborante Msc.biol. Anna Batjuka analk[at]inbox.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborante Msc.biol. Liene Baumane baumane_liene[at]inbox.lv  
Dabaszinātņu laborante Msc.biol. Arina Evarte-Livčāne arina.evarte[at]du.lv ResearchGate

 

Seko mums

Raksti mums

[contact-form-7 id="67"]

Pasākumu kalendārs

< Jūnijs >
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

DU BUKLETI

[contact-form-7 id="93"]