Biosistemātikas departaments

DU DZTI Biosistemātikas departamentā iekļaujas DU Studiju un pētniecības centrs „Ilgas” ar tur izvietotajām Koleopteroloģisko pētījumu centra laboratorijām, kā arī Meža bioloģiskās daudzveidības pētījumu centrs ar tajā ietilpstošajām Botānikas laboratoriju, Zooloģijas laboratoriju, kā arī Meža biodaudzveidības laboratoriju.

Amats Vārds Uzvārds Kontaktinformācija Publikācijas
Profesors Prof. Dr. biol. Arvīds Barševskis arvids.barsevskis[at]du.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Aleksandrs Aniščenko beetl2000[at]mail.ru ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Maksims Balalaikins maksims.balalaikins[at]biology.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Pēteris Evarts-Bunders peteris.evarts[at]biology.lv
Vadošā pētniece Dr. biol. Anna Mežaka anna.mezaka[at]biology.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Aleksejs Šavrins ashavrin[at]hotmail.com ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Uldis Valainis uldis.valainis[at]biology.lv ResearchGate
Pētnieks Dr. biol. Andris Bukejs carabidae[at]inbox.lv ResearchGate
Pētnieks Dr. biol. Raimonds Cibuļskis raimonds.cibulskis[at]biology.lv ResearchGate
Pētniece Dr. biol. Gunta Evarte-Bundere gunta.evarte[at]biology.lv
Pētniece Dr. biol. Inese Kivleniece inese.kivleniece[at]du.lv ResearchGate
Pētnieks Mg. biol. Rolands Moisejevs rolands.moisejevs[at]biology.lv
Pētnieks Dr. biol. Maksims Zolovs maksims.zolovs[at]biology.lv
Vieslektore

(līdz 17.10.2020.)

Sanita Kecko
Zinātniskā asistente Kristīna Aksjuta kristina.aksjuta[at]biology.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Iveta Jakubāne iveta.jakubane[at]biology.lv
Zinātniskā asistente Dana Krasnopoļska dana.krasnopolska[at]biology.lv
Zinātniskā asistente Anita Rukmane anitakraslava[at]inbox.lv
Dabaszinātņu laborants Aivars Dunskis
Dabaszinātņu laborante Marina Janovska marina.janovska[at]biology.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborants Kristaps Kairišs
Dabaszinātņu laborants Edgars Kucins edgars.kucins[at]biology.lv
Dabaszinātņu laborante Jūlija Kanto
Dabaszinātņu laborante Dace Stepanova
Dabaszinātņu laborante Inita Svilāne
Dabaszinātņu laborante Anastasija Vasiļjeva
ĢIS speciālists Mg. vid. plan. Māris Nitcis maris.nitcis[at]biology.lv

 

Seko mums

Raksti mums

[contact-form-7 id="67"]

Pasākumu kalendārs

< Jūlijs >
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

DU BUKLETI

[contact-form-7 id="93"]