Biosistemātikas departaments

DU DZTI Biosistemātikas departamentā iekļaujas DU Studiju un pētniecības centrs „Ilgas” ar tur izvietotajām Koleopteroloģisko pētījumu centra laboratorijām, kā arī Meža bioloģiskās daudzveidības pētījumu centrs ar tajā ietilpstošajām Botānikas laboratoriju, Zooloģijas laboratoriju, kā arī Meža biodaudzveidības laboratoriju.

Amats Vārds Uzvārds Kontaktinformācija Publikācijas
Profesors Prof. Dr. biol. Arvīds Barševskis arvids.barsevskis[at]du.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Aleksandrs Aniščenko beetl2000[at]mail.ru ResearchGate
Biosistemātikas departamenta vaditāja p.i. Vadošais pētnieks Dr. biol. Maksims Balalaikins maksims.balalaikins[at]biology.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Pēteris Evarts-Bunders peteris.evarts[at]biology.lv ResearchGate
Vadošā pētniece Dr. biol. Anna Mežaka anna.mezaka[at]biology.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Aleksejs Šavrins ashavrin[at]hotmail.com ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Uldis Valainis uldis.valainis[at]biology.lv ResearchGate
Pētnieks Dr. biol. Andris Bukejs carabidae[at]inbox.lv ResearchGate
Pētniece Dr. biol. Gunta Evarte-Bundere gunta.evarte[at]biology.lv ResearchGate
Pētniece Dr. biol. Inese Kivleniece inese.kivleniece[at]du.lv ResearchGate
Pētnieks Mg. biol. Rolands Moisejevs rolands.moisejevs[at]biology.lv ResearchGate
Pētnieks Dr. biol. Maksims Zolovs maksims.zolovs[at]biology.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Kristīna Aksjuta kristina.aksjuta[at]biology.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Iveta Jakubāne iveta.jakubane[at]biology.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Dana Krasnopoļska dana.krasnopolska[at]biology.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Anita Rukmane – Bārbale anitakraslava[at]inbox.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborante Olga Kurakina olgaskurakinas[at]gmail.com
Dabaszinātņu laborante Marina Janovska marina.janovska[at]biology.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborants Kristaps Kairišs kr.kairiss[at]gmail.com ResearchGate
Dabaszinātņu laborants Edgars Kucins edgars.kucins[at]biology.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborante Dace Stepanova dace.stepanova[at]biology.lv ResearchGate
Dabaszinātņu laborante Inita Svilāne svilanei[at]gmail.com ResearchGate
Dabaszinātņu laborante Anastasija Vasiļjeva anastasija.vasiljeva[at]du.lv
ĢIS speciālists Mg. vid. plan. Māris Nitcis maris.nitcis[at]biology.lv ResearchGate

 

Seko mums

Raksti mums

[contact-form-7 id="67"]

Pasākumu kalendārs

< Augusts >
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

DU BUKLETI

[contact-form-7 id="93"]