Biotehnoloģiju departaments

DZTI Biotehnoloģiju departamentu veido Dzīvnieku ekoloģijas un evolūcijas laboratorija un Genomikas un Biotehnoloģiju laboratorija.  Biotehnoloģiju departaments ir aprīkots ar modernu aparatūru un izmanto mūsdienīgu laboratorijas aprīkojumu.

Profesore Prof. Dr. biol. Inese Kokina inese.kokina[at]du.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr. biol. Indriķis Krams indrikis.krams[at]ut.ee ResearchGate
Vadošā pētniece Dr. biol. Tatjana Krama tatjana.krama[at]du.lv ResearchGate
Pētnieks Aleksandrs Pučkins aleksandrs.puckins[at]du.lv ResearchGate
Pētniece Dr.biol. Inese Gavarāne inese.gavarane[at]du.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Mg. biol. Marija Jermaļonoka marija.jermalonoka[at]du.lv
Zinātniskā asistente Dr.biol. Ilona Plaksenkova ilona.plaksenkova[at]du.lv ResearchGate
Zinātniskais asistents Msc.biol. Sergejs Popovs sergejs.popovs[at]du.lv ResearchGate
Zinātniskā asistente Poļina Šakele shakelpol[at]inbox.lv
Zinātniskā asistente Evita Romanovska evita.romanovska[at]du.lv
Zinātniskais asistents Māris Munkevics marismunkevics[at]gmail.com ResearchGate
Zinātniskais asistents Msc.biol. Ronalds Krams ronalds.krams[at]gmail.com ResearchGate
Dabaszinātņu laborante Bsc.biol. Anastasija Petrova anastasija.petrova[at]du.lv ResearchGate

 

Seko mums

Pasākumu kalendārs

< Decembris >
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

DU BUKLETI

[contact-form-7 id="93"]