Tehnoloģiju departaments

Tehnoloģijas departamenta struktūrā ietilpst trīs centri – G. Liberta Inovatīvās mikroskopijas centrs, Baltkrievijas-Latvijas zinātniski inovatīvais stiprināšanas centrs tehnoloģiju jomā, kā arī Matemātisko pētījumu centrs. Tehnoloģiju departamenta svarīgākais aprīkojums – atomskenējošais mikroskops, elektronu skenējošais mikroskops aprīkots ar EDX/BSED detektoriem un elektronu litogrāfijas iekārtu, rentgendifraktometrs, lāzerskenējošais konfokālais mikroskops, femtosekunžu lāzersistēma, augstvakuuma iekārtas nanodaļiņu un nanopārklājumu iegūšanai, hologrāfiskā ieraksta un tiražēšanas iekārtas u.c.

Rūpniecisko lāzertehnoloģiju jomā TD darbojas rūpniecības robots KUKA KR 30HA (High Accurasy) ar KUKA DKP-400 pozicionētāju, Ytterbium Fiber Laser YLR-1000 optiskās šķiedras lāzers ar viļņa garumu 1070 nm un optisko jaudu 1000W.

Profesors Prof. Dr. phys. Edmunds Tamanis edmunds.tamanis[at]du.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr.phys Vjačeslavs Gerbreders vjaceslavs.gerbreders[at]du.lv  
Vadošais pētnieks Dr.phys Andrejs Bulanovs andrejs.bulanovs[at]du.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Dr.phys Ēriks Sļedevskis eriks.sledevskis[at]du.lv ResearchGate
Vadošais pētnieks Ph. D. Pēteris Daugulis peteris.daugulis[at]du.lv ResearchGate
Pētniece Irēna Mihailova irena.mihailova[at]du.lv ResearchGate
Pētnieks Andrejs Ogurcovs andrejs.ogurcovs[at]du.lv ResearchGate
Pētniece Dr. phys. Marina Krasovska marina.krasovska[at]du.lv ResearchGate
Pētnieks Pāvels Drozdovs pavels.drozdovs[at]du.lv ResearchGate
Elektronikas inženieris Sergejs Ločs sergejs.locs[at]du.lv ResearchGate
Elektronikas inženieris Valdis Mizers valdis.mizers[at]du.lv  
Elektronikas inženieris Guntis Spriņģis guntis.springis[at]du.lv  
Zinātniskais asitents Jānis Sniķeris janis.snikeris[at]du.lv  
Fizikas laborants Vadims Kolbjonoks vadims.kolbjonoks[at]du.lv ResearchGate

 

Seko mums

Raksti mums

[contact-form-7 id="67"]

Pasākumu kalendārs

< Oktobris >
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

DU BUKLETI

[contact-form-7 id="93"]